Kalendarz zajęć

Zasady zapisów na zajęcia grupowe:

1. Zapisać się można na zajęcia z maksymalnie 7-dniowym wyprzedzeniem.

2. Na listę rezerwową może zapisać się maksymalnie 3 osób. W momencie zwolnienia miejsca pierwsza osoba z listy rezerwowej otrzyma powiadomienie w postaci e-maila/SMS.

3. Prosimy o informowanie o rezygnacji z rezerwacji - dzięki temu zwolni się miejsce dla innego klubowicza. Rezygnację można zgłosić najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.

4. Klub ma prawo odwołać zajęcia jeśli liczba uczestników danych zajęć jest mniejsza niż 3 osoby.

5. Trzykrotne nie wypisanie się z zajęć, na których dana osoba się nie pojawiła grozi zablokowaniem możliwości zapisu na zajęcia na 7 dni

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 11 do 17-11-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00          
55 min

Yoga

Anna

Sala Fitness

 
10:00          
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Anna

Sala Fitness

 
11:00          
50 min

TBC

Anita

Sala Fitness

 
16:30      
50 min

Fit Dzieciaki GRUPA I

Anita

Strefa funkcjonalna

     
17:00    
50 min

FIT DZIECIAKI GRUPA II

Anita

Strefa funkcjonalna

50 min

Functional Step

Aleksandra

Sala Fitness

     
17:30  
50 min

GKWCROSS - Grupa początkująca

Krystian

Strefa funkcjonalna

 
50 min

GKWCROSS - Grupa początkująca

Krystian

Strefa funkcjonalna

     
30 min

HIIT

Anita

Sala Fitness

 
18:00  
50 min

TBC

Anita

Sala Fitness

50 min

Boks

Lalantha

Sala Fitness

50 min

Brazylijskie pośladki

Aleksandra

Sala Fitness

50 min

Body Bar

Anita

Sala Fitness

   
 
30 min

Konsultacja

Anita

   
50 min

Trening Funkcjonalny

Maksym

Strefa funkcjonalna

18:30  
50 min

GKWCROSS

Krystian

Strefa funkcjonalna

30 min

Konsultacja

Anita

50 min

GKWCROSS

Krystian

Strefa funkcjonalna

     
19:00  
50 min

Fat Burning

Anita

Sala Fitness

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Anita

Sala Fitness

55 min

Start Up Fitness

Anna

Sala Fitness

50 min

Trening Funkcjonalny

Maksym

Strefa funkcjonalna

   
19:30    
55 min

Trening Obwodowy

Aleksandra

Strefa funkcjonalna

       
20:00      
55 min

Yoga

Anna

Sala Fitness

     
20:30    
50 min

Brzuch Uda Pośladki

Aleksandra

Sala Fitness

       
← →